Fryzjerstwo to nasza pasja!

Fryzjerstwo to nasza pasja!

Salon Fryzjerski de Paris oraz Salon Fryzjerski Trend

To miejsca klasyczne i ponadczasowe. 20 letnie doświadczenie zapewnia nam silną pozycję oraz renomę w branży fryzjerskiej. Talent i pasja. Te dwa słowa są naszym mottem i świadomość tego pozwala nam nieustannie rozwijać biznes dążąc do perfekcji.

Profesjonalne fryzjerstwo

Umiejętność i wiedza nabyta poprzez obcowanie ze szkoleniowcami światowych marek nadają nam pęd do ciągłego rozwoju. Dzięki doświadczeniu nabytemu przez te wszystkie lata potrafimy nie tylko odpowiadać na pytania naszych klientów ale również umożliwiamy im za pośrednictwem naszym i naszych zespołów korzystać z pełnego zakresu profesjonalnej wiedzy wcielonej w życie.

Fryzury damskie i męskie

Fryzjerstwo jest swego rodzaju służbą dla dobra klienta. Wszak przychodzicie Państwo do nas i powierzacie nam swój wygląd w nasze ręce. Jesteśmy świadomi tej odpowiedzialności i staramy się ze wszystkich sił zaspokoić Państwa oczekiwania.

Modne fryzury

Nie działamy szablonowo – każdy klient jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, któremu stawiamy czoła wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie dla dobra klienta i oczywiście naszej satysfakcji płynącej z dobrze wykonanego zadania.

Zespół fachowych fryzjerów

Mamy świadomość, że Państwo – jako nasi klienci – jesteście bardzo wymagający i świadomi zmieniających się trendów. Nadążamy za nimi i potrafimy co nieco podpowiedzieć, doradzić czy zasugerować, jeśli naszym zdaniem Państwa oczekiwania mogłyby być zaspokojone lepiej, niż przez rozwiązania i pomysły z którymi do nas przychodzicie.

Fryzjer doradca

Jesteśmy nie tylko fryzjerami. Jesteśmy doradcami i nawet można powiedzieć, że konsultantami proponującymi swoim klientom usługi dobrane idealnie do ich potrzeb. Cenimy współpracę z innymi artystami z branży i zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z nimi w celu ciągłego ulepszania naszych usług.

Miła atmosfera w salonach

Trafiając do nas poczujecie się Państwo niemal jak w domu. W naszych przytulnych salonach panuje niezwykle ciepła atmosfera. Nie potrafimy jednak opisać jej słowami. Żeby ją poczuć – powinniśmy się spotkać. Tylko wtedy będziecie Państwo mogli ją poczuć i zdecydować, czy zostaniecie z nami.

Poznaj nas bliżej

Zobacz wnętrza salonów fryzjerskich